Surori Musulmane
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» S-A CREAT UN NOU FORUM PENTRU FEMEILE MUSULMANE !
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyDum Mai 08, 2011 5:04 am Scris de Vizitator

» FORUM PIERDUT NU MAI ACESATI ACEST FORUM
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Mai 04, 2011 11:16 pm Scris de Vizitator

»  FORUM PIERDUT NU MAI ACESATI ACEST FORUM
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Mai 04, 2011 11:09 pm Scris de Vizitator

» Femeia musulmana si hijabul
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 6:32 am Scris de Lili_Selma

» Eu Sunt ~ Meryem ~
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 6:24 am Scris de ~ Meryem ~

» As salam alaykum
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 6:14 am Scris de ~ Meryem ~

» Despre Postul Ramadan
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 5:56 am Scris de Lili_Selma

» Opinii gresite despre Islam
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 4:41 am Scris de Lili_Selma

» As salam aleykum
Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane EmptyMier Apr 13, 2011 3:36 am Scris de Vizitator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Lun Iun 20, 2011 11:12 pm
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Surori Musulmane pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Surori Musulmane pe site-ul dvs. de bookmarking social

Multumim pentru prezenta
islamic day
calendar islamic

Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane

In jos

Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane Empty Cum ne machiem pentru ocazii speciale, evenimente importane

Mesaj  Administator Mar Apr 12, 2011 11:14 pm

In club:
De obicei machiajul de club este sinonim cu extravaganta cu atat mai mult cat sarbatoresti un eveniment important in seara cu pricina. Pentru aceasta locatie eu recomand machiajele in culori intense, glitter, strassuri, rujuri stralucitoare si neaparat atitudine de star.

La restaurant:
Un machiaj clasic este cel mai potrivit pentru o seara intr-un restaurant select. Tusul de ochi negru si rujul rosu sunt considerate must asortate evident la little black dress.
Daca rosul nu este culoarea ta preferata poti opta pentru cat eyes in nuante aurii si buze nude.

Acasa:
Un machiaj simplu, discret, fresh: alegerea perfecta in cazul in care preferi sa ramai acasa cu familia si nu vrei sa stai prea mult cu grija machiajului ce trebuie retusat. Foloseste culori sidefate in tonuri ce se contopesc cu nuanta pielii tale, cum ar fi aramiu, ruginiu, auriu, roz-bej, piersica sau corai.


Like a Star @ heaven
Administator
Administator
Administrator
Administrator

Mesaje : 103
Puncte : 9893
Reputatie : -1
Data de inscriere : 30/03/2011
Localizare : Bucuresti

https://surorimusulmane.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum